Postani član

Iznos članarine stvar je dobre volje i procjene svakog člana pojedinačno. Neka Vam parametri za visinu uplate budu prvenstveno veličina vlastite pozicije u RIVP, potom procjena i šire vrijednosti postojanja ove Udruge, našeg načina rada te ovakvog oblika organiziranja i ne samo interesnog udruživanja; kao i cost-benefit analiza našeg rada i učinjenog te value for money dosada.

Godišnja članarina u Udruzi, čije plaćanje je u cijelosti dobrovoljno, iznosi 100,00 HRK. Uplatu na račun Udruge (HR83 2340 0091 1106 6891 1) moguće je izvršiti na bilo koji način plaćanja. Molimo navedite svoj OIB u opisu plaćanja, te nam proslijedite potvrdu o uplati putem maila na: udrugavah@gmail.com

Pristupnica za članstvo u Udruzi

Molimo popunite sva polja u nastavku kako bismo zaprimili vaš zahtjev za članstvom:

Predajom ove prijave izjavljujem da sam pročitao Statut i želim se prijaviti kao član Udruge.